Rozwiązania

Firma ATPomp Sp. z o.o. wykorzystuje wieloletnie doświadczenie dzięki któremu może zapewnić Klientom najwyższą jakość usług w zakresie doboru pomp i układów pompowych dostosowanych do potrzeb Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów pompy dobierane są dwutorowo tj. według parametrów dostarczonych przez Klienta lub po inwentaryzacji instalacji przez naszych specjalistów, którzy na podstawie zebranych danych obliczą parametry konieczne do doboru pomp. Taki system działania gwarantuje właściwe dopasowanie pomp do rzeczywistych potrzeb Klienta. W projektach wykorzystujemy doświadczenie oraz wiedzę takich firm, jak:

Sprawdzona technologia do specjalnych wymagań higienicznych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Jest ona stale ulepszana, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Pompy firmy ITT Goulds służą do pompowania wody, chemikaliów, ługu, zacieru oraz masy papierniczej, ścieków technologicznych, osadów, czy szlamów pokaustyzacyjnych.

Elliott jest czołowym dostawcą kompresorów i turbin parowych dla aplikacji w rafineriach i przemyśle chemicznym takich jak m.in. :
Hydrokraking ; FCC ; Reforming  i Alkilacja

Jednostopniowe i wielostopniowe pompy wirowe firmy OSNA gwarantują maksymalną niezawodność procesu w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych i komunalnych w połączeniu z niezwykle trwałą konstrukcją.

Pompy firmy ITT Goulds służą do pompowania wody, chemikaliów, ługu, zacieru oraz masy papierniczej, ścieków technologicznych, osadów, czy szlamów pokaustyzacyjnych.

Diapump wykorzystuje swoją doświadczoną kadrę inżynierów i techników oraz wiedzę, aby zapewnić wsparcie i informacje swoim klientom zawsze, gdy tego potrzebują. Dzięki stale rozwijającej się technologii od dnia jej założenia, Diapump posiada certyfikaty ISO 9001, CE, EAC i ATEX.

Kontakt

Warszawa

SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. Naruszewicza 19/1, 02-627 Warszawa
tel. +48 22 844 71 08
tel. +48 607 163 836

Płock

BIURO I SERWIS
ul. Pszenna 9, 09-407 Płock
tel. +48 784 966 445
tel. +48 604 173 177

pl_PLPolski