Pompy dwuśrubowe SLH

NAJNOWSZA GENERACJA POMP SLH – 5G

Pompy Bornemann SLH jako pompy dwuśrubowe łączą w sobie zalety konwencjonalnej pompy wyporowej z wydajnością pompy odśrodkowej. Transportują produkty o niskiej i wysokiej lepkości oraz osiągają prędkość przepływu wymaganą do CIP. Eliminuje to potrzebę stosowania drugiej pompy i zmniejsza ilość zaworów, orurowania oraz elementów sterujących, tym samym optymalizując koszty.

Chcesz przetestować pompę dwuśrubową SLH?

Zalety pompy dwuśrubowej SLH

Niska pulsacja i stały przepływ

Pompy dwuśrubowe Bornemann pracują prawie bez pulsacji, aby uniknąć drgań instalacji rurowych, co jest szczególnie ważne w warunkach aseptycznych. Zoptymalizowany dobór przepływu wstecznego dla śruby pompującej gwarantuje stałe natężenie przepływu przy dozowaniu lub podawaniu UHT w celu zapewnienia stałego poziomu temperatury, pomimo zmian ciśnienia lub lepkości.

Stabilna temperatura i wysoka lepkość

Płaszcze grzewcze zapewniają stałą temperaturę produktu, co pozwala na wydajny i bezpieczny transport. Natomiast otwarty układ ssania umożliwia bezproblemowe wprowadzanie medium o dużej lepkości bezpośrednio do pompy.

Integralność produktu

Główną zaletą pracy pomp SLH jest nienaruszalność struktury medium pompowanego. Przeniesienie osiowe i bezstykowa zasada działania śrub chroni produkt i pozwala utrzymać jego wielkość, kształt i wizualną integralność.

Zasada 2 w 1

Dzięki szerokiemu zakresowi wartości prędkości obrotowej pompy SLH, aż do 3600 RPM, możliwe jest wykonanie cyklu procesowego, jak również CIP i SIP przy użyciu tej samej pompy.

Obieg CIP
Wykorzystanie pompy SLH

Chcesz poznać więcej szczegółów o pompie SLH?

Pompy SLI
Pompy HC
Pompy W/V

Partnerzy

Kontakt

Warszawa

SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. Naruszewicza 19/1, 02-627 Warszawa
tel. +48 22 844 71 08
tel. +48 607 163 836

Płock

BIURO I SERWIS
ul. Pszenna 9, 09-407 Płock
tel. +48 784 966 445
tel. +48 604 173 177

pl_PLPolski